View Single Post
      07-24-2007, 04:51 PM   #307
codrinmirel
Private First Class
1

Drives: E90 2006 320D

iTrader: (0)

Garage List
2006 320d  [0.00]
2006 320d  [0.00]
Quote:
Originally Posted by neo871 View Post
io doar te intreb si ce zic e doar din poze, ca nu am e 90 momentan...inca adun informatii

mai am o nelamuriere: ca sa vina cu cele 2 suporturi de pahare in dreapta, trebuie comandata optinunea "pachet compartiment bagaje" 418? sau e standard la 6 cilindrii?
Sper ca te-a lamurit tzucul in legatura cu modul sport!!!

Cele doua suporturi de pahare din dreapta sunt la optiunea "compartiment depozitare" (mai ieftina) si nu "pachet compartiment bagaje" (mai scumpa).

Compartiment depozitare (cod 493, 110 euro cip) are spatiu depozitare la sofer, doua suporturi pahare in dreapta, spatiu depozitare in spate, prize in spate, plase pe spatele scaunelor si cam atat!!!

Pachet compartiment bagaje (cod 418, 300 euro cip) are prize in portbagaj, plase in portbagaj (vreo 3), sertar deasupra portbagajului si nu mai tin minte acum!!!

Eu am optat pentru compartiment depozitare, iar in portbagaj mi-am luat plasa de prindere, ca accesoriu original, care se prinde de cele 4 inele pe care masina deja le are!!! De prize si sertar in portbagaj nu am nevoie, iar plasa ofera tot ce vrei!!! Poate o sa postez si poze, totusi...

Ia in considerare si jantele 195!!! Sunt superbe, sa stii...