View Single Post
      07-27-2009, 11:49 AM   #2329
Alex_WLY
Terorist!
Alex_WLY's Avatar
Romania
29
Rep
315
Posts

Drives: Black bmw
Join Date: Dec 2008
Location: Targoviste-RO

iTrader: (0)

Garage List
2009 E91  [0.00]
Quote:
Originally Posted by neo871 View Post
Intr-adevar pietonul este primul vinovat. Dar, si cel cu M3-ul este, moral cel putin. Sa treci noapte prin intersectie la viteza asta...daca trecea o masina pe rosu, cum fac atatia "jmecheri", iti dai seama ce tragedie era......
pfiuuuu.cand te uiti la stiri de genul asta se ridica parul pe tine,dar sigur daca eram in locul lui aveam constiinta incarcata si mai mult ca sigur fiecare dintre noi a facut ce a facut el.

sa revenim la oile noastre...Le-am facut o sesizare celor de la mhs azi dimineata si dupa o ora m-au sunat sa imi schimbe iar parbrizul de data asta sa imi puna unu cu bandoul pt soare,sa repare vopseaua si ce mai e pe acolo.
Parbriul nu o sa il mai schimb ca e fara rost,dar ma gandesc foarte bine cum ei si-au batut joc de mine prin felul cum au reparat masina sa imi bat si eu joc de ei si sa imi dea un set de blacklines ca tot le au pe stoc si de la 1050 lei le-au facut de vreo 2 luni 1250.
AAAAAAAAAAAAA...si atentie mare :daca aveti ceva de vopsit sa nu vopsiti cand e cald afara ca o sa curga vopseaua...auzi scuza de rahat.

Last edited by Alex_WLY; 07-28-2009 at 12:08 AM..
Appreciate 0