View Single Post
      11-09-2011, 06:59 AM   #2909
Alex_WLY
Terorist!
Alex_WLY's Avatar
Romania
29
Rep
315
Posts

Drives: Black bmw
Join Date: Dec 2008
Location: Targoviste-RO

iTrader: (0)

Garage List
2009 E91  [0.00]
Quote:
Originally Posted by puya123123 View Post
Pai ce pot sa zic,vin de pe alt gen de masini(corvette,R32,subaru impreza) iar asta am luat-o pt ca nu mai faceam fata cu consumu,deci la felul cum trage nu imi dau cu parerea
Masina este 320 diesel,chipuit,jante 19'' Borbet,pachet M,evacuare nu stiu de care,colantata cu carbon in interior,volan si schimbator M(cred),sonorizare 8 boxe hertz cu filtre si un subwoofer cu statie magnat,se aude impecabil,suspensie reglabila pe inaltime si duritate KW,angel eyes aftermarket,consum in oras undeva la 7-8% iar afara...mi a consumat pe pilot automat,din germania pana in RO un plin,undeva la 1600km,cam 3.2% imi arata consumu pe bord,mi se pare incredbila din punctul asta de vedere.In rest..super multumit de ea,nu ma asteptam sa existe o masina care sa traga decent si sa arate frumos,iar in acelasi timp consumul sa fie asemanator unui opel corsa)
pe naiba....ai fost cu smart-ul in germania?iti spun eu ca oricat de linistit ai merge tot scoti peste 5% consumul...eu am venit cu 5,6% pe BC...si sigur este putin mai mare...dar i-am si dat in gura....iar oras....daca esti din bucuresti nu vei avea 7-8% niciodata...noaptea poate
Appreciate 0