Thread: CZ-SK forum
View Single Post
      05-09-2006, 11:47 AM   #53
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

fabi: jasne, pokud zacnes srovnavat 320 d a i, neni o cem uvazovat. navic pro mestsky provoz je d rozhodne lepsi, souhlasim. ja vybiral mezi 320d a 325i pro presuny mezi CR a DK a to uz je o necem jinem (ale stale o rozumu a emocich). auto pro zenu dobra volba, na 2,0 FSI at uz s nebo bez turba je slyset jen sama chvala. jinak doufam, ze mas pravdu. zrovna se chystam zbavovat se Octavie TDI, tak snad to pujde rychle.

jeste dotaz. pochytil jsem dobre, ze delas v auto branzi?

duffy_sk: vis co, nemam rad obecne debaty diesel v. benzin. ty jsou o nicem, protoze se v nich michaji hrusky s jablky. ale pokud se jedna o jedno auto a volbu motoru v nem, proc to neprobrat. v necem muze byt diesel stejne prirozena volba jako benzin jinde. ja mam taky auto firemne soukrome, takze na celou spotrebu si musim vydelat. ale vem to takhle. chtel jsem dieselove auto a k tomu motorku. motorka z ruznych duvodu byt nemuze, tak jsem to nejak dal dohromady a poridil si auto, ktere poskytne (doufam) uzitek i zabavu.

a koukat na rozdil ve spotrebe pro jizde na limitu je nesmysl, pokud se nejedna o nejakou okruhovku. srovnej bezne spotreby a dostanes se na rekneme 2 l rozdil. to je cca o 70 Kc/100 km vic, coz je podle me dost nizka cena za tu radost navic.
Appreciate 0