Thread: CZ-SK forum
View Single Post
      06-30-2006, 04:55 PM   #66
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

tak pani , ako o politike tu nemienim vobec kecat .. k tej koalicii.. vladi , keby si vedel , co tu madari za tych 8 rokov narobili , presla by ta chut!

dnes som bol v PO (130km/h) , dalsi bmw dealer , 330xd predali vcera , nemali ani 320d , v KE je jedna 320d predvadzacka , aj ta je pozicana.. tak som skusil X3 3.0d .. motor OK .. Xd je picovina najsmavacsia, hlucne ,brzdi to automat , je to strasne nieco .. uplne zlee

potom som jazdil 318d , ale som si myslel ze je to 320d .. moze byt ... na normalne vozdilo z A do B super..

uz som bol nahnevany , tak sme pochodili konkurenciu .. bol som pozriet Ccko v MB , Ccko ,super podvozok , perfekt dizajn aj ext ,aj interier, perfekt podvozok, trocha malo miesta na nohy.. ale nie je to filozofia , ktoru ja uznavam.. a potom som si powedal ,ze idem pozriet HONDU , predtym som bol zaryty JPN , tak som dosiel k predajcovi HONDY.. ten nemal ani predvadzacku accordu .. bola tam len jedna v showroome vo vybave sport , po facelifte.. tak som si sadol ,a bolo to .. proste clovek sadne do HONDY , a vie ze sedi v honde .. PERFEKTNE SEDACKY , nadherny interier (boze ,stara dobra e46, preco je ten BANGLE taky chumaj ) , super ergonomia, budiky , vsetko OK. kopec miesta .. som ocareny.. a cena ? perfekt.. musim si to poriadne premysliet
Appreciate 0