Thread: CZ-SK forum
View Single Post
      04-11-2012, 05:06 AM   #864
Mr.Scully
New Member
Czech_Republic
10
Rep
14
Posts

Drives: BMW G30 540i xDrive
Join Date: Apr 2012
Location: Plzen

iTrader: (0)

Hoši, omlouvám se za pravděpodobně x-krát opakovaný post, ale zjistil jsem, že když ani dvě hodiny hledání nepomůžou, tak je jednodušší se zeptat :-) Jsem čerstvým majitelem 330i sedanu z 2005 a měl bych pár dotazů:

- mám TV tuner, který v lepším případě ukazuje kostičkovaný obraz, v horším nic - prý se do E90 dával už digitální, takže v čem je problém, blbá anténa? Zkoušel jsem nastavit zemi na jinou a pak vrátit na ČR... v lepším případě to fungovalo tak deset sekund, pak se obraz zase rozhodil a kvalita signálu je podle všeho strašná.
- existuje nějaká cenově normální možnost na dodělání bluetooth a USB do mého Professional rádia, tzn. tím nemyslím 15-20 tisíc Kč u BMW, ale třeba 3-5 tisíc (EUR 100-200) za nějaké OEM řešení? V případě USB jsem slyšel něco o krabičce, která se dá místo CD changeru? Konkrétně třeba Dension Gateway 500, z Maďarska za 6000 Kč se tomu asi blíží (+ BT modul za 1500 Kč)... nic lepšího za tu cenu asi není? Jde mi hlavně o USB, BT bych oželel
- lze udělat softwarový upgrade idrive jinde než v předraženém autorizovaném servisu? Ta verze z 2005 mi přijde dost pomalá :-)
- krátce po nastartování (když se zvednou otáčky) se v případě studeného motoru a počasí ozve na sekundu takový nepříjemný skřípavý zvuk. Stává se jen u studeného motoru. Je to běžné?

Last edited by Mr.Scully; 04-17-2012 at 03:56 PM..
Appreciate 0