Thread: CZ-SK forum
View Single Post
      07-12-2007, 11:30 PM   #195
judec
born to be turbocharged
judec's Avatar
Slovakia
24
Rep
1,347
Posts

Drives: Not a bimmer yet
Join Date: May 2007
Location: Slovakia

iTrader: (0)

no ano, tak to je typicky janda. kua mat tak problemy toho pana...

co sa tyka 335i - ta jeho "jazda v primce" je dost vyrazne prehnana, ale budis. kazdopadne aj amici tvrdia, ze pruzenie a brzdy z fabriky su sice fajn, ale ked si xce clovek uzit viacej srandy tak sup tam nejake coilovery a zadnu torznu tyc menia, eventualne predny tower brace a hned je to auto citit inac. Vsetky komercne auta su dnes ladene skor do pohody a jednoznacne nedotacavo, takze pindat na nedotacavost z fabriky je ako nadavat na slnko ze rano vyjde... co sa tyka standardnych brzd - su dost ucinne, ale zase tak ako secky standardne s vynimkou M pri jazde na trati citit ze prestavaju stihat. pri beznej aj sportovejsej jazde po civilnych cestach asi tazko, to uz musi clovek jazdit fakt jak k*k*t.
No a motor - na prvy pokus som bol prekvapeny a mierne sklamany - privelke ocakavania, priam nadrzanost a neuvedomil som si ze to sice ma 400Nm od 1400 otacok (o ano), ale potom cez cely rozsah otacok tych istych 400... Tahalo to jak blazon, ale poznat to bolo len na tachaci. clovek totiz vnima zrychlenie hlavne zmenou v tocivom momente. len co je tocak konstantny (a tu z fabriky je), subjektivne zrychlenie nevnimas. No ale bolo to impresivne, a to som na vykon dost zvyknuty. a viem si predstavit, ze ked tam clovek prida napr. Procede, ktore obmedzenia nastavenia ECU z fabriky posle do teplych krajin a tocak dostane spat svoju standardnu krivku, bude to uplne ine.
Appreciate 0