E90Post

BMW 3-Series (E90 E92) Forum > BMW E90/E92/E93 3-series General Forums > Regional Forums > Europe (Continental) > Turkiyeden olan biri varmı???

Reply

Thread Tools Search this Thread
      01-28-2008, 06:31 AM   #89
kemiksiz
Lieutenant
kemiksiz's Avatar
Turkey
378
Rep
598
Drives: BMW

iTrader: (1)

Whats the aim off the topic.. ? or 2-3 person own the topic and they are acting like ..?

Or what about those KÜFÜRs? Türklüğünüzü gösterecekseniz adam gibi gösterin, ben şahsen hiçbi ulkenin topiginde bunları görmuyorum, anaların ruhların bilmem naapmasına kadar.. Kafası calısan insan bukadar cok gaza gelip de kendini kötü duruma dusurmez..

Biz de Türküz, sonuna kadar savunuruz ama bu ne böyle.. Ana avrat dümdüz gidiyor iki kişi cıkmış..

düşünmeden, içgüdüsel hareket ettikce bizden daha bi halt olmaz.. Şu topigin rezilligine bak.. Resmen utandım bir turk olarak, işallah herkes bi şekilde tercüme ettirmemiştir burada yazanları da rezil oldugumuz adam sayısı cok fazla olmaz..
Appreciate 0
      01-28-2008, 05:15 PM   #90
AcMilan714
First Lieutenant
AcMilan714's Avatar
United_States
116
Rep
359
Drives: e90 328i, e36 325is.

iTrader: (0)

Quote:
Originally Posted by Chris.G View Post
Bak arkadas ben dilimi tutmak istedim ama zor oldu. AC Milan aptal gibi konustu ama o bir kisidir. Tum Ermeniler boyle sozler etmezler "Amcik" falan filan. Her memleketin yanis konusanlari var, bu da birtanesi. Onunicin "amcik ermeniler" soylersen forumun ustunde sende onun gibi aptal oluyorsun, tamammi.
Chris ben aptal gibi konusmadim, Istedimi soylerim sen benim icin konusma.
I want to say this in english Fuck any Turk that talks about the Armenian culture in a bad way. I've had family friends that are turks and they loved us and we loved them but these assholes PKK guys they can burn in hell....

Giving a big shout out to my Hella (greek) friends....
Appreciate 0
      01-28-2008, 10:48 PM   #91
kuruca
Captain
33
Rep
623
Drives: 488 GTB, m4, Levante

I'm turkish 2. Live in USA but originally from black sea.
Appreciate 0
      01-29-2008, 07:59 AM   #92
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214
Drives: E90 320d

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
Quote:
Originally Posted by kemiksiz View Post
Whats the aim off the topic.. ? or 2-3 person own the topic and they are acting like ..?

Or what about those KÜFÜRs? Türklüğünüzü gösterecekseniz adam gibi gösterin, ben şahsen hiçbi ulkenin topiginde bunları görmuyorum, anaların ruhların bilmem naapmasına kadar.. Kafası calısan insan bukadar cok gaza gelip de kendini kötü duruma dusurmez..

Biz de Türküz, sonuna kadar savunuruz ama bu ne böyle.. Ana avrat dümdüz gidiyor iki kişi cıkmış..

düşünmeden, içgüdüsel hareket ettikce bizden daha bi halt olmaz.. Şu topigin rezilligine bak.. Resmen utandım bir turk olarak, işallah herkes bi şekilde tercüme ettirmemiştir burada yazanları da rezil oldugumuz adam sayısı cok fazla olmaz..
bak guzel kardesim oncelikle ne sen bnm kım olduumu biliosun nede ben snin ama her kim olur ol her ne kadarda biz haksız olursak olalım bize akıl vermek sana dusmez biz zaten anamızdan babamızdan alacagımız kadar akıl almısız ayrıca sen yazılanları okumamıssın galiba ki boyle diosun herif bize amcık diyo bizmi baslattık lan bunu ki boyle atıp tutuosun ayrıca bnm insanlarım her ne kadar yanlıs da davransa sonuc olarak amcık demeye kimsenin hakkı yok. Bide sey yazmıssın baska forumlarda gormuorum gormezsın tabı cunku bu forum TURK forumu o yzden herkes bzi sevmediii gbi bzmde herkesi sevmemiz gerekmio forumu ben actım cnku bu sitedeki gercek TURK arkadaslarımızı bir araya toplamak belki bazı gunler bulusabileceimiz organizasyonlar yaratmaktı ama bu ACMILAN gbi herifler yuzunden forumumuz bu hale geldi gerci sana acıklama yapmaya gerek duymuorum ayrıca kafa calısması ulkesine kufur edilen bi adamın karsılık vermemesi ise senin gbi akıllı olacaıma ulkesi icin canını vermeye hazır sehitlerimizin hakkını savunan bu ulkeyi bize emanet edenlerin ruhlarını rahat ettirmenin dogru oldugunu ve onları unutturmamak icin elinden gelen hersei yapacak bir APTAL olmayı tercih ederim anlıyosun diilmi.Birsey dha var o da sen herhalde bizim yazdıımız yazıları yazcak kadar hersei goze alcak kadar biri degil tam tersi bana dokunmayan yılan bin yasasın kafasındasın yani ulkene kufur etsinler ulkene laf atıp sacma sapan seylerden dolayı suclasınlar mesela Hrant Dink gbi ama bunlara sessiz kal hahahahahaha boyle bi TURK yada bu kadar rahat bi insan dha hic gormemistim. Sana akıl verdiysem yanlıs anlama kimseye akıl vermeye ihtiyacım yok ama sadece bazı degerlerimizi hatırlatmak ve zamanla milliyetcilik kavramını yitirmeye baslayan insanlarımız icin ne kadar uzuldugumu anlatmak istedim. Hadi kendine iyi bak... Kufur hakedene adamlık da haketmis olana layıktır. Yani anlıcaın adamlıgı senden ogrencek halmiz yok.
Appreciate 0
      01-29-2008, 08:03 AM   #93
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
Quote:
Originally Posted by AcMilan714 View Post
Chris ben aptal gibi konusmadim, Istedimi soylerim sen benim icin konusma.
I want to say this in english Fuck any Turk that talks about the Armenian culture in a bad way. I've had family friends that are turks and they loved us and we loved them but these assholes PKK guys they can burn in hell....

Giving a big shout out to my Hella (greek) friends....
bak guzel kardesim hala laftan anlamıosun sanki biz ermeniler icin ilk basta bisi yazmısız gbi atıp tutuosun varya senin aklını basından alırım haberin olsun. Durup duruken Hrant Dink denen adamın olumunu hatırlatıp sanki biz bilmiomusuz gibi, sonrada benim insanlarıma amcık diyip kendi haklı cıkartma senin ne bok olduun belli yani durup duruken ulkeni kotu duruma dusurmeye calısman zaten nasıl bi herif olduunu gosterio.. Bi dhada bu foruma herhangi bi yazı yazma tamammı lan????
Appreciate 0
      01-29-2008, 08:06 AM   #94
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
BU foruma bana ve arkadaslarıma akıl vermek icin yada ulkeme laf etmek icin gircek olan insan bir dahaki sefere dha dikkatli olsun bu ne amına koyayım onune gelen akıl veriyor onune gelen ulkeme kufur ediyor. Ama aslında bu sayede birseyi farkettim TURKUN TURKden baska dostu yok, olamazda. Tabiiki bu lafım ulkesinş dusunmeyenleri ilgilendirmio....
Appreciate 0
      01-29-2008, 08:10 AM   #95
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
Bu arada ACMILAN eger PKK derken bizden ve bizim insanlarımızdan bahsediosan hic biri TURK diil onlar cogu Kürtlerden olusan ve bi cok olayda senin gbi ırkcı dusunen ermenilerle birlikte bnm ulkemi yok etmeye calısıp sureklı basarısız olan bir teror orgutu. Bu da aklında bulunsun hani olduda TURKİYE ye geldin sakın kimseye PKKlı deme saniyesinde kafana sıkarlar cunku bizim icin gercekten nefret ettiimiz insanlar...
Appreciate 0
      01-29-2008, 08:11 AM   #96
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
Quote:
Originally Posted by kuruca View Post
I'm turkish 2. Live in USA but originally from black sea.
hosgeldin kardesim!!!
Appreciate 0
      01-29-2008, 01:07 PM   #97
kuruca
Captain
33
Rep
623

hosbulduk ama arkadaslar kufur etmek hic yakismiyo..
Appreciate 0
      01-30-2008, 04:23 AM   #98
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
kuruca sana soyle bisey diim ztn bzm burda amacımız hani turk olan birileri warsa dha iyi anlasabilir ve uluslararası bir site olduu icin arabalara bisiler almak icin veya dostluk kurabilmek gercekten bmw severleri bi arada toplamak falan filandı amacımız.Ama sizinden gorduunuz gbi forumun adı TURKIYE olduunu goren herkes sacma sapan girip ne bok olduu bellisiz tiplerden dolayı bizim ulkemize kufurler edince bizde onlar anca bu dilden davranır diye dusunduk
Appreciate 0
      01-30-2008, 05:52 AM   #99
kemiksiz
Lieutenant
kemiksiz's Avatar
Turkey
378
Rep
598

Yaşın kac merak ettim.. Fur65 ..

ilkokul-lise arası biz de böyle atışırdık forumlarda, tabiki senin gibi abartıp dümdüz gitmeden.. Ne halt edeceksen ne cevap vereceksen git özelden yaz.. Burası mahalle kahvesi deil ana avrat dümdüz mide bulandirici sekilde konusuyorsun..

Burası türk forumuymuş, senin gibi iki kendini bilmez, terbiyesiz burada dümdüz yazıyor diye Türklerin genel adını da bu şekilde küfürbaz, iğrenç insanlara mı cıkartacaksın.. Git yerel forumlarında ne yazıyorsan yaz.. Ya da burada yazılanları fdunyanın heryerinden isnanların okudugunu düşünerek yaz..

Türklüğe laf surdurmem diyorsun, bizleri böyle aşağalık göstererek en büyü k ihaneti en başta sen ediyorsun Türklüğe.. !!

Sana verilen akıllar sanırım ustten koyulmuş altttan boşalmış.. Toplum arasında bu şekilde konusanların daha fırınlarca akıla ihtiyacı vardır.. !!

Atanın dedenin kanlarını bu şekilde savunacagını sanıyorsan, sadece ilkel ve içgüdüsel yasadıgını anlarım ben.. O bilek savasları eskidendi, şimdi herşey kurnazlık, zeka üzerine dönüyor.. Sen olsan olsan bir savasta hiçbir faydası olmayan, heyt ula diyip atılıp, kek gibi geberip giden biri olursun.. Ne kendine ne vatanına tek dirhem faydan olmaz bu kafayla..

Umarım bu yazdıklarıma cevap vermessin ki daha da fazla rezil etmessin Türklüğü.. Ha vereceksen de özelden atarsın, attıgınla da kalırsın o ayrı mesele, ama hiç deilse burada Türkler daha fazla KÜÇÜLMEZ SAYENDE..
Appreciate 0
      01-30-2008, 08:45 AM   #100
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
lan sen kimsinde cıkmıssın bzm karsımıza akıl veriyosun sana guzel guzel nedenini anlattımmı ben anlattım. Sen hala abilik taslıyosun.Bnm yasım yirmi merak ettin diye soluorum hadi dielim biz cocuk gbi davranıoruz senin bizden farkın ne kufur edip etmemenin adamlık olup olmadıını bilioruz ama sen akıl vermeyi bir marifet zannediosunki herhalde burda gelmis bize abilik taslıosun.Sen lise caglarında bunları yapıo olabilirsin bnm cnm simdi yapmak istiosa simdi yaparım ayrıca ndn ozelden atayım herif gelmis bnm insanıma amcık dicek ozelden msj atcam ve sn herhaldeki kndini bisey zannedio olcaksınki ozelden at ama cevap verirmiyim bilmiyorum vermezsen verme cok umrumda walla 40 yıl yas tutarım herhalde.Madem bize akıl veriosun atısmaları lisede falan yaparız ndn girip snde bizmle atısmaya calısıosun. Bn lisede ortaokulda ve universitede bu knularla surekli ilgilenirim.Cnku snde biliosunki ulkemizin en buyuk sorunu bu azınlık insaları ve hakları.Bnce sen eksik kalmıssın birz ortaokul ve lisende bunları tartıscaına kndini gelistirseydin keske.Burası bn ve arklarımın actıı ve sadece araba, BMW, modifiyenin konusulması gereken bi forumda ama bu tarz herifler yuzunden bu halde geldi.
Appreciate 0
      01-30-2008, 08:47 AM   #101
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
bu arada ben savasda sehit, aptal gbi olmeyi kurnaz olup hakları savunmaya yada bu tarz konular sanki yokmus gb davranmaya tercih ederim.Ama senin ddgn birseye katılıotum o da kurnaz olmak evet kurnz olmak su anki hayatta en onmli olan sey ama insanların kurnaz olmak icin veya bencillik yaparak sadece kndilerini dusunmeside bnce brz aptallık.
Appreciate 0
      01-30-2008, 09:05 AM   #102
kemiksiz
Lieutenant
kemiksiz's Avatar
Turkey
378
Rep
598

SENİN GİBİ KIT GORUSLULER VATANI İÇİN ANCAK ÖLÜR, BASKA BİR HALTA DA YARAMAZ.. mARİFET HAYATTA KALIP VATANINA HİZMET ETMEKTİR.. bENİM DE BOZDUN YA AGZIMI, TEBRİK EDERİM.. UMARIM BİAN ÖNCE VATANA HAYIRLI BİŞİLE YAPARSIN, ÖLMEK GİBİ MESELA? ( ÖLMEYİ VATANA HİZMET SAYIYORSUN YA BOŞ BOŞ, O BAKIMDAN.. ) 20 SENE SONRA TEKRAR GORUSELİM, BELKİ BİRAZ AKILLANMIŞ OLURSUN..

YAŞIN DAHA 20 MİYMİŞ, GÖREN DE YAŞIM 50 DİYOR SANACAK.. NESE EVLAT, BENİ BİR 15-16 YIL GERİYE GOTURDUN AMA BU YAPTIKLARIN SADECE VE SADECE VAHŞİLİK İÇERİYOR, MEDENİYETTEN UZAKLIKTAN BASKA BİŞİ DEGİL.. ACMİLAN A BEN DE GAYET KIZDIM, USTU ORTULUCE GEREĞİNİ YAPTIM.. SENİN GİBİ ÇIĞIRTKANLIK YAPMADAN..

BURAYA SON YAZISIM, SEN KENDİN CAL KENDİN OYNA BU TOPİCTE.. EN AZ 15-16 TANE TURKCE BİLEN ADAM RASTLADIM BURADA, SEN HALA DELİ GİBİ KENDİ KENDİNE KÜFREDİP DURUYORSUN, İNSANLAR SENİ KAALE DAHİ ALMAYIP MUHABBET BİLE ETMİYOR.. Kİ BU NORMAL, BU KUFURLERİNLE İNSANLARIN MİDESİNİ BULANDIRIYORSUN CUNKU.. ADAM Bİ LAF DEMİŞ SEN 35 MSJ YAZMISIN.. TOPİGİN DE İÇİNE ETMİŞİN..

Appreciate 0
      01-30-2008, 09:16 AM   #103
ernbyk
NH404
Turkey
0
Rep
7
Drives: BMW X5 4.4i

Garage List
2005 4.4ia  [0.00]
kemiksiz misin ne sin olm madem o kadar yaşlısın işin gucun yok mu buralara takılıyorsun , kendinden 15-16 yaş kucuk gordugun insanlarla ilgili atıp tutuyorsun herkesin ülke sevgisi farklıdır , ülkesi için yapıcakları farklıdır SANANE ölmek istiyorsa ölür , sende onu yapıcak cesareti bırak onu sölicek cesaretin bile yok , en azından burda kendi çapında milleti için bişeyler yapmaya çalışan insanlar var onların dayanışmasını bozmaya çalışma , zaten bi daha da bişey yazma buraya yazdıkça kendini 20li yaşlara yakınlaştırıyosun , git işinle gucunle uğraş bu saatte burada ne işin var hadi cnm hadi yaylan bakalım...
Appreciate 0
      01-30-2008, 09:17 AM   #104
ernbyk
NH404
Turkey
0
Rep
7

Garage List
2005 4.4ia  [0.00]
anlaşıldı neden böle oldugun audi kullanıyormuşsun , bende diorum bu kemiksiz nie böle saf saf konuşuyor FUR65 i kale alan insanlar var sen rahatına bak!!!
Appreciate 0
      01-30-2008, 08:26 PM   #105
kuruca
Captain
33
Rep
623

Arkadaslar artik birakin kufurlu konusmayi. BU threadi acma amaciniz cok guzel ama boyle konusmak olmuyo. Istersniz foruma email atin ve bu tread i kapattiralim ve yeni bir thrad actiralim v boyle terbiysizleri engelleyelim.
ne dersiniz arkadaslar???
Appreciate 0
      02-01-2008, 04:45 PM   #106
yakuza1986
New Member
0
Rep
23
Drives: E92

Quote:
Originally Posted by kuruca View Post
Arkadaslar artik birakin kufurlu konusmayi. BU threadi acma amaciniz cok guzel ama boyle konusmak olmuyo. Istersniz foruma email atin ve bu tread i kapattiralim ve yeni bir thrad actiralim v boyle terbiysizleri engelleyelim.
ne dersiniz arkadaslar???
kesinlikle katılıyorum!!! furkan artık cevap verme abi bu şerefsizler yüzünden boku çıktı forumun.
Appreciate 0
      02-03-2008, 07:55 AM   #107
BYZBYZ
Private First Class
BYZBYZ's Avatar
10
Rep
113
Drives: E90

meraba ben byzbyz
artık kufur savurmaktan suursuz ve bılıncsızce bu gavurların annelerıne kufretmekten vazgecıyorum
saygılar
Appreciate 0
      02-03-2008, 06:49 PM   #108
ernbyk
NH404
Turkey
0
Rep
7

Garage List
2005 4.4ia  [0.00]
byzbyz ne geyikmiş bee her tarafta kullanıyorsun.
Appreciate 0
      02-05-2008, 05:02 AM   #109
Chris.G
Banned
Chris.G's Avatar
Australia
104
Rep
3,120
Drives: 2011 LCI MSPORT X5 30d

Quote:
Originally Posted by BYZBYZ View Post
bu gavurların
Biktim artik! Saygi gostermek okadar zor mi? Birak ACMILANi ama tabi "gavurlarin" dersen benide bu lafin icine sokiyorsun. 16 yasindamisin? Butun Kufurler senin postlardan cikiyor ve daha oyrenmiyorsun adam olmayi. Hic bir zaman RACISMA gerek yok, "gavurlarin" ne demek! Sanki Kiralyetden gelmis bir gotuboklu gibi konusmadir bu. Cok nefret etiyim bir kelime

Ben aylemden oyrendim saygi gostermeyi ama SAS Commandoluk Australyada dahada saygi gostermek oyreti bana. Aylen oyretmiyorsa Turk askerligin oyretir aylenin yerine. (I HOPE)
Appreciate 0
      02-13-2008, 02:10 PM   #110
egetolus
New Member
egetolus's Avatar
2
Rep
24
Drives: 320d

arkdaşlar merhaba buraya guzel muhabbet vardır dıye dusunmustum ama kavga forumuna donmus lutfen cagdas bır sekılde muhabbet edıp bılgılerımızı paylasalım

bu arada bende ankaradanım
Appreciate 0
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules