E90Post
 


Coby Wheel
 
BMW 3-Series (E90 E92) Forum > BMW E90/E92/E93 3-series General Forums > Regional Forums > Europe (Continental) > CZ-SK forum



Reply
 
Thread Tools Search this Thread
      05-06-2006, 04:48 PM   #45
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

jsem to tu trochu zanedbával, že...

Quote:
Originally Posted by Duffy_SK
MMira: ako pokracujes s kombikom ?
auto už je vyrobene a snad i na ceste do republiky. ke me by se melo dostat do 2 tydnu

Quote:
Originally Posted by fabi
Nech mi niekto vysvetli preco na tak krasnom aute chybaju bi-xenony. Na moj vkus je to jednou z prvych extras na auto.
tomu asi nerozumim Alpina D2 nema bixenony ci co?

a k E92 - proc vsichni mluvite o D motorech? uznavam, jsou to spickove diesely, ale nepatri sakra do kupe poradny R6? vzdyt to jsou motory jak vino, s tim se nijaky D nemuze rovnat. kdyz uz bych E92 kupoval, taky bych urcite sel do 330i nebo 335i.
Appreciate 0
      05-07-2006, 04:27 AM   #46
fabi
New Member
4
Rep
22
Posts

Drives: BMW E90 320d & X6 35d(June08)
Join Date: Mar 2006
Location: Slovakia

iTrader: (0)

D3 Alpina
Videl som uz zopar kuskov tejto fajnovecky, presnejsie 8 a 5 z toho nemalo xenony ?!?

Diesel versus benzin
Presne ako vravis k stylovemu a k tomu este sportovemu coupe patri jedine benzin motor - je to jedina mozna volba ak clovek voli pocitovo.
Horsie to ale vychadza ak zapoji aj rozum a zacne este k tomu kalkulovat. :mad:
Diesel nikdy neposkytne tak siroko vyuzitelne spektrum otacok a kto potrebuje tocit tak jedine benzin. Zasa brutal krutiaci moment dieslov nieje na zahodenie.
K tomu otazka prevadzkovych nakladov ako spotreba a zostatkova hodnota pri opetovnom predaji, ktora je aspon na Slovensku jednoznacne v prospech dieslov (benzin verzie hlavne vyssich objemov su ako jazdene vozidla velmi tazko predajne a ak tak stracaju na skutocnej hodnote v porovnani s dieslom).

Mam tu cest jazdit po Slovensku a Europe od roku 1994. A zazil som riadnu divocinu v 90-tych rokoch (co ludia v civilizovanejsich demokraciach povazuju za rozpravky starej matere). V tych casoch sme jazdili po okresnych cestach v obojsmernou premavkou bezne aj rychlostou 200 km/h a viac, kedy jedine riziko (okrem buracky s fatalnymi nasledkami) bola smiesna pokuta max. 50 Eur. A platili nepisane pravidla napr. na obiehanie cez plnu ciaru ze "CARA NENI ZED" resp. vynimka moznosti obiehania stojacej prekazky aj cez dvojitu plnu ciaru, za ktoru sa povazovalo aj pomalsie iduce vozidlo (90km/h).
V tych casoch nebolo pre mna inej alternativy ako poriadny benzin motor, ktory plynule toci a ide za plynom. Hustota premavky vtedy bola v porovnani s dnesnou radove nizsia, takze bol aj priestor.
Dnes, kedy zufalo dobiehame zapadne ekonomiky parametrami ako aj hustota premavky, prisnejsie postihy policajtov... Uz jazdenie nie je to co byvalo s negativnou vyhliadkou do buducna.
A aj to su dovody pre mna, ktore hovoria za diesel. Momentalne mne, dnes 320d verzia postacuje na presuvanie sa z bodu A do bodu B v ramci mesta rychlostou do 12O km/h pri rozumnych dynamickych parametroch a mimo mesta do 180 km/h (vratane dialnice). Udane hodnoty su hranicne (v meste obchvaty a rychlostne komunikacie + slabe chvilky pocas vecernych vyjazdov, Mimo mesto sa dnes na Slovensku v priemere jazdi cca do 120-130km/h). Osobne, ked uz prekracujem rychlost, tak sa snazim dodrzat limit cca do 30 km/h nad stanoveny limit.

Last edited by fabi; 05-07-2006 at 02:02 PM..
Appreciate 0
      05-07-2006, 03:31 PM   #47
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

Mmira: si nejako zatazeny na tie Dizle...powedz v com su az tak horsie oproti benzinu? ano , mas pravdu , spektrum otacok, zvuk atd ... ale prides na pumpu ,a prejde ta chut ... mal som Hondu , vysokotackovy motor , a bolo to fajn .. ale ja osobne nie som ochotny uz platit za benzin a davat pozor na plyn , pretoze spotreba ide hore ..ano na benzine sa utnes ,a spotreba ti ide hore ako blazen..na dizli nie ... ja osobne by som volil e92 330Cd ,a ak vsetko pojde hladko , tak sa ho mozno aj dockam..a ver mi ,ze s tym hnusnym ropakom co nepatri do kupe poriadne potrapim ine benziny... a spotreba je smiesna ... jazdim sem tam bratovou 535d , a spotreba je 7.0 ,tazka noha 8-9l , tazka noha , tym myslim predbiehanie na 160 potom brzda ,lebo vsetko zavadzia ...ano , benzin ma zvuk , je to o feelingu , ale ja nie som na tom az tak dobre ,aby som si toto mohol dovolit ... snad ked budem velky
Appreciate 0
      05-07-2006, 04:04 PM   #48
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

fabi: to byvaly divoke casy, ze jeste ted, kdyz si vzpomenu, ze jsem obcas na slovac musel, mi stoji vlasy hruzou na hlave. specialne cesta z blavy na sever na zilinu(??) podel vahu(??) byvala zazitek. nejsem a nikdy jsem nebyl nejaky velky slusnak, ale asi mam trochu vic vyvinuty pud sebezachovy.

obecne nemam proti dieselum zadne vyhrady. momentalne se jednoho po 4 letech a 160.000 km chystam zbavit. ale kupuju-li si BMW, chci mit BMW R6 benzin. mam proto sve duvody a nikomu je nenutim. pokud se budem bavit o E90/1, pak je diesel velmi dobra alternativa, ale ke kupe mi proste nesedi. mozna jsem jen moc konzervativni. jinak v 320d jsem se svezl a neoslovilo me to. hlavne mi vadil ten zvuk. pak jsem se svezl v 325i a bylo jasno - spotrebu neresim, protoze je podle zkusenosti jinych do 10 l a pokazde, kdyz do toho auta sednu, budu mit co poslouchat. a uprime, na dalnici pri 180 zere 320d i 325i stejne. jediny vyznamny rozdil prichazi ve meste. ale tam ja se moc nepohybuju.
Appreciate 0
      05-08-2006, 02:42 AM   #49
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

Fabi: a to ako sa jazdilo tu na vychode , uf uf

Mmira: no vidis a sme tam kde sme xceli byt.. ja sa zasa na dialnici pohybujem raz za uhorsky rok ,lebo tu dokopy ziadne nie su vsetko dookola su okrksy , cize 60-90 , atd atd ... tiez by som radsej benal , ale proste nemozem robit uplne to co xcem ..
Appreciate 0
      05-08-2006, 07:32 AM   #50
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

stejne, pokud odhlednes od te ekonomiky, nema diesel proti benzinu zadne velke vyhody. zato ma spoustu nevyhod. a i s tou ekonomikou je to otazka. neni az tak pravda, ze se jizdni styl u dieselu nepodepisuje na spotrebe. abych zustal u znacky - E46 320d (jeste 100 kW verze) - pri poho jizde 6,5 l, pri jizde na krev 10l, E46 320dA 110 kW - poho jizda 7 l, jizda na krev 10 l. a spotreba 325i? 9 l pri normalni jizde, 13 l pri plnem plynu. to uz zase tak velke rozdily nejsou, zvlaste kdyz vezmes v potaz fakt, ze se cena nafty srovnava s benzinem. a uz jsem ji videl i drazsi. a celou dobu, kdy jedes s R6, mas co poslouchat, kdezto u jekohokoliv dieselu davas radeji nahlas radio.

proto se vracim od dieselu zpet k benzinu. a tesim se na dobu, kdy BMW prida nizkotlake turbo i k 2,5i, protoze to pak v kombinaci s DI pujde spotreba jeste niz a vykon i s kroutakem jeste vys.

na zaver. nejsem zarytym odpurcem dieselu, fakt ne, jen jaksi zjistuju, ze to neni muj salek kavy. uz ne.
Appreciate 0
      05-08-2006, 02:04 PM   #51
fabi
New Member
4
Rep
22
Posts

Drives: BMW E90 320d & X6 35d(June08)
Join Date: Mar 2006
Location: Slovakia

iTrader: (0)

diesel versus benzin

zvukovy prejav benzinu je absolutna lahotka a napr. kamosova Z4 3,0 je uz fabricky zvukovo vyladena jak Prazska Filharmonia. Zvukova kulisa je temer pri etalone triedy Porsche Boxter. V tom voze je uz audio fakt nepotrebnym doplnkom a dodnes nechapem naco sme tam pri konfigurovani dali taku blbost jak je TV tuner?!

Mojej polovicke sme vybrali ako inac benzin od konkurencie Audi A3 2,0 FSI a nevieme si ho vynachvalit. Zvukova kulisa ok, taha od spodu za plynom a velmi rad sa necha plynule tocit na max.

Volba pri E90 na 320d padla po porovnani 2,0 benzin versus diesel co bola nasa psychologicka hranica motorizacie a samozrejme ceny. Vo verzii 2,0benzin bola E90 total sklamanie. V nizkych otackach bola leniva jak africky lev na poludnie a za plynom sla velmi neochotne a radost prinasala az vo vysokych otackach (cize nutnost neustaleho radenia pre zachovanie dynamickych parametrov).
70% jazd absolvujem po najvecsej slovenskej dedine (Bratislava) takze ten diesel mi teraz celkom vyhovuje.

Maly postreh:
kamos mal Octaviu 1,8T,po dlhsich skusobnych jazdach som povazoval tuto motorizaciu za fakt vydarenu v ramci svojej triedy.
Po 3 rokoch leasingu to predaval a to bol sok. Predal ju az po 3 mesiacoch za blbu cenu. Problem: max. Dopyt po diesel verziach za nepomerne vyssie ceny, benzin:temer 0 dopyt, auto pre mladych chalanov na vyblaznenie.
Appreciate 0
      05-09-2006, 02:21 AM   #52
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

Mmira : suhlasim
Fabi: FSI je super

aby som tuto nekonecnu debatu uzavrel , je to na kazdeho prioritach.. ja mam rad aj benzin (ako inac) ,ale nebranim sa ak je v aute ticho (diesel) , moje buduce auto bude sukromne/firemne cize behacky ,atd , dlhe cesty , ale aj moje sukromne... tu pre mna jednoznacne diesel vyhrava...

na koniec : 10 a 13l , to je 33% rozdiel ,jestil se nemejlim
Appreciate 0
      05-09-2006, 11:47 AM   #53
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

fabi: jasne, pokud zacnes srovnavat 320 d a i, neni o cem uvazovat. navic pro mestsky provoz je d rozhodne lepsi, souhlasim. ja vybiral mezi 320d a 325i pro presuny mezi CR a DK a to uz je o necem jinem (ale stale o rozumu a emocich). auto pro zenu dobra volba, na 2,0 FSI at uz s nebo bez turba je slyset jen sama chvala. jinak doufam, ze mas pravdu. zrovna se chystam zbavovat se Octavie TDI, tak snad to pujde rychle.

jeste dotaz. pochytil jsem dobre, ze delas v auto branzi?

duffy_sk: vis co, nemam rad obecne debaty diesel v. benzin. ty jsou o nicem, protoze se v nich michaji hrusky s jablky. ale pokud se jedna o jedno auto a volbu motoru v nem, proc to neprobrat. v necem muze byt diesel stejne prirozena volba jako benzin jinde. ja mam taky auto firemne soukrome, takze na celou spotrebu si musim vydelat. ale vem to takhle. chtel jsem dieselove auto a k tomu motorku. motorka z ruznych duvodu byt nemuze, tak jsem to nejak dal dohromady a poridil si auto, ktere poskytne (doufam) uzitek i zabavu.

a koukat na rozdil ve spotrebe pro jizde na limitu je nesmysl, pokud se nejedna o nejakou okruhovku. srovnej bezne spotreby a dostanes se na rekneme 2 l rozdil. to je cca o 70 Kc/100 km vic, coz je podle me dost nizka cena za tu radost navic.
Appreciate 0
      05-09-2006, 01:57 PM   #54
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

MmiRA : zasa musim suhlasit, obecne kecy dizel vs benal su o nicom...
Appreciate 0
      06-19-2006, 12:09 AM   #55
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

pani , nejako to tu umrelo ...
Appreciate 0
      06-23-2006, 11:51 AM   #56
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

toz umrelo, neni treba mlatit prazdnou slamu . ale vcil snad mame o cem pokecat, ne?

tak jak se zamlouvala M6? i kdyz v desti to muselo byt o hovnu. my meli, jak z fotek patrno, azurovou oblohu a to se treba takova Z4 v obou verzich zkousi supr. a i M6 - muzes na to dupnout s vypnutym DSC bez rizika, ze se budes klouzat. a taky si muzes natvrdo vyzkouset brzdy, protoze ty jsou na tom aute neskutecne. ostatne i na Z4M byly genialni.


jaka byla ta 550i? ta se na me bohuzel nedostala, i kdyz to bylo jedno z aut, ne ktere jsem si brousil zuby. taky totiz byly problemy se stridanim. navic co chces stihnout behem 3 hodin ze.

kde jste to meli a jaka byla organizace?
Appreciate 0
      06-23-2006, 12:02 PM   #57
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

Quote:
Originally Posted by MMira
toz umrelo, neni treba mlatit prazdnou slamu . ale vcil snad mame o cem pokecat, ne?

tak jak se zamlouvala M6? i kdyz v desti to muselo byt o hovnu. my meli, jak z fotek patrno, azurovou oblohu a to se treba takova Z4 v obou verzich zkousi supr. a i M6 - muzes na to dupnout s vypnutym DSC bez rizika, ze se budes klouzat. a taky si muzes natvrdo vyzkouset brzdy, protoze ty jsou na tom aute neskutecne. ostatne i na Z4M byly genialni.


jaka byla ta 550i? ta se na me bohuzel nedostala, i kdyz to bylo jedno z aut, ne ktere jsem si brousil zuby. taky totiz byly problemy se stridanim. navic co chces stihnout behem 3 hodin ze.

kde jste to meli a jaka byla organizace?
bolo to v KE .. organizacia ? zacalo prsat , a tak veduce vozidlo hned zastavilo (z4m), a my sme presli dalej ... mne dazd nevadil , sme to troska obisli , ale aj tak , bolo len pokropene , to je to najhorsie ...

m6: skusal som len jednu jazdu na ostro na kolikoch... brutal .. perfekt sedacky , spojenie clovek-stroj je na jednotku..

550i : SMG je strasne nieco , fakt , pokazilo to celkovy dojem , ako motor je fajn ,ale zeby som bol z neho hotovy sa neda powedat .. proste ,nic moc .. zvuk je OK ,ale ta prevodovka .. bleeeeeeeee .. pomale , neokrochane .. podvozok fajn , luxus ... prave us vozidlo ...

330d xd touring je posledne co som jazdil , nebolo casu , prsalo a dajak sa to dojebalo koli tomu dazdu .. perfekt auto , som uz rozhodnuty pre e90 , este uwiidime co povie e92 .. ale potrebujem auto ,kt sa da aj vuyzivat , coupe takym autom nie je .. bol som prekvapeny , bolo to kombi, ale uplne v pohode , nemal som pocit ,ze soferujem kravu ... 330d ako motor je fajn ,ale 335d je uplne ine kafe , uplne ... ale bolo fajn , skoda pocasia
Appreciate 0
      06-23-2006, 12:46 PM   #58
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

no SMG v M6 byla supr - v 550i asi nemá nastavitelnou rychlost razeni, co? v M6 jsme nastavili tu nejrychlesi, zmackli M tlacitko a uz to jelo. ve slalomu to asi nebylo nic moc, na to je to velka krava. ja ji mel na normalnich silnicich + kus dalnice - specielne tam to auto zari. mezi kolikama jsem protahoval obe Z4. specielne se 130i jednoznacne nejlepsi auta na takovou vec.

335d?? to si se asi upsal z 535d ne?

E91 je bomba, osobne se mi libi vic nez E90 a troufam si rict, ze jezdi uplne stejne jako sedan. a kdyz potrebujes, vleze se do nej hafo veci . supr univerzalni auto. jinak jak uz jsem psal vyse, 330d mi osobne moc nesedi. ted jsem mluvil s klukem, co ma E46 coupe 330d a ma pomalu vetsi spotrebu, nez ja s 325i. ten motor je na dyzl genialni hodne dobry, ale furt je to jen dyzl. samozrejme, motor v 535d je jine kafe. aji Jeremy z nej byl hotovej . a to je co rict.
Appreciate 0
      06-23-2006, 04:46 PM   #59
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

no , ako som jazdil tu 550i , tak sa to kludne moze porovnavat s 535d .. fakt , co som jazdil tu 330d , tak to je uplne nieco ine .. 535d je masaker ... teraz som siel na jeden zraz do Nitriankeho rudna , spotreba klidanko 6.2l plne auto blbosti.. stale bojujem e90 vs e91 , mne sa sedan velmi paci , ale predsa , cloveku sa tolko krat zide wela miesta , a chodi to welmi dobre ... vobec som nemal pocit , ze je to kombi .. strasne kompaktnym dojmom to na mna posobilo ..

co sa tyka benalu , tak tam som uz pevne rozhodnuty , nema pre mna zmysel kupovat benzin .. btw , uz si sa viezol v 535d ? ten zvuk nema az tak daleko napr od tej 550i ... fakt , som si myslel , aka to bude sleha a nic .. k SMG , ta v M6 je na svetelne roky inde ako v 550i .. to sa ani neda porvnat , to je nieco ine .. u 550i mas tlacitko sport , ale nic to nerobi .. fakt otras..

btw: planuje sa 335d , to bude totalkaren ,ale velmi vysoka cena.. to uz radsej e60 , tam je kopec miesta.
Appreciate 0
      06-24-2006, 03:26 AM   #60
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

s 535d jsem jeste tu cest nemel. u dealeru je dost vzacna, ale snad to jednou vyjde. at me nechapes spatne, ja nejsem fanatickym odpurcem dyzlu, uznavam jejich kvality - specialne u 535d neni o cem pochybovat. jen treba takova 320d je pro me vyborne auto, ale ne poradne BMW. u 330d je situace jina. rika se, ze je to jeden z nejpovedenejsich dyzlu vubec. ovsem pokud si porovnam porizovaci a provozni naklady a vykonnost s 325i, tak mi ta 325i vychazi furt lepe. ve srovnani s 330i by to bylo samozrejme jine, ovsem tu povazuju pro me jezdeni za zbytecnou.

335d? tak o tom slysim poprve. je to vubec realne? takovych aut se proda strasne malo prave z toho duvodu, co rikas. za ty prachy radeji 5er. ale pokud to fakt vznikne, bude to neskutecna, bez xDrivu absolutne nepouzitelna, bestie .

a dilema mezi E90 a E91? pro me to bylo jasne, tohle je muj 5. kombik v rade. jak si holt jednou zvyknes na kastli tohoto druhu, uz ji za nic nevymenis, rozhodne ne za sedan. a to jsem svobodny . na jizdnich vlastnostech nic nepoznas, to ti garantuju, prakticnost je o 300% vyssi a bude jich na silnicich min. uz ted tu v kodani potkavam tuny sedanu, ale kombi jen obcas. a jak kdesi tady na foru kdosi napsal E91 = REAL Sport Utility Vehicle.
Appreciate 0
      06-24-2006, 03:27 AM   #61
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

jinak prijd se nekdy podivat mezi fandy BMW sem
Appreciate 0
      06-25-2006, 08:26 AM   #62
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

Mmira: jasne , ja o tvojej averzii voci dieselu nic nevravim .. iba som powedal, ze napr 550i ma vobec neohurilo.. proste okrem soundu to je podla mna blbost ..

e90 vs e91 : mne na tom kombi proste nieco nereze .. M pack sa mi nepaci , budem to musiet trocha upravit sam ... ale bol som z toho kombika velmi prekvapeny.. super auticko .. a prave ,ze ja stale nieco robim , nikdy nemam auto len na vozenie .. uwidime , pojdem do bmw , a budem skusat 320d , 330d , touring NEMAJU!

535d maju v Presove , donedavna mali aj v KE ..

335d , niekde na nete som to videl , ale cena je okolo 1.8m SK .. to je celkom dost ..ale tak ako 535d ,ani 335d si nekupi clovek "len" ako auto ..
Appreciate 0
      06-29-2006, 03:35 PM   #63
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

bol som v KE , nemali ani 320d , vraj vsetky pozicane kde to zijem

pozeral som databazu vozidiel , na SK nebolo ani jedno 330dT .. vsetko xdrive .. to je na slucku uz .. clovek by to rad aj skusil , preco je slovenska taka jebnuta diera ?
Appreciate 0
      06-29-2006, 03:48 PM   #64
vladinecko
Brigadier General
vladinecko's Avatar
United_States
276
Rep
3,924
Posts

Drives: '11 E92 M3
Join Date: Jun 2005
Location: Bay Area, CA

iTrader: (1)

Garage List
2011 BMW M3  [9.00]
2008 BMW 335i  [0.00]
2006 BMW 330i  [0.00]
1994 BMW 325i  [0.00]
jebnuta diera ktora sa coskoro moze velmi rychlo uzavriet a la Fico-Meciar-Slota koalicia :mad:
__________________
2011 E92 M3 - IB/Beige/Sycamore Wood/6MT/EDC/ZPP2/Nav/PDC/Heated Seats/iPod-USB/Enh. Audio
2008 E92 335i - Montego Blue/Black/Gray Poplar/6MT/ZPP/ZSP/Nav/PDC/Heated Seats/HDRadio/iPod-USB - Sold
2006 E90 330i - Mystic Blue/Black/Aluminum/6MT/ZPP/iDrive/PDC/Heated Seats/Sat. Prep - Sold
1994 E36 325i - Boston Green/Beige/Automatic/ZPP/Heated Seats/Premium Sound - Sold
Appreciate 0
      06-30-2006, 06:47 AM   #65
MMira
Private First Class
MMira's Avatar
Denmark
25
Rep
153
Posts

Drives: E91 325i mystic
Join Date: Jan 2006
Location: Denmark

iTrader: (0)

duffy: o tom mluvim, v cz/sk je problem prijit k dealerovi a dostat k vyzkouseni presne takove auto, jake chces. ja treba 325-ku zkousel az 14 dni pred prevzetim. a jeste to byl automat. 320d je celkem casta, ale ten zbytek

vlad: hmm, pak uz nezbyva nez "odjebat sa odtialto". ostatně na zapad od reky Moravy to neni o moc lepsi
Appreciate 0
      06-30-2006, 04:55 PM   #66
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

tak pani , ako o politike tu nemienim vobec kecat .. k tej koalicii.. vladi , keby si vedel , co tu madari za tych 8 rokov narobili , presla by ta chut!

dnes som bol v PO (130km/h) , dalsi bmw dealer , 330xd predali vcera , nemali ani 320d , v KE je jedna 320d predvadzacka , aj ta je pozicana.. tak som skusil X3 3.0d .. motor OK .. Xd je picovina najsmavacsia, hlucne ,brzdi to automat , je to strasne nieco .. uplne zlee

potom som jazdil 318d , ale som si myslel ze je to 320d .. moze byt ... na normalne vozdilo z A do B super..

uz som bol nahnevany , tak sme pochodili konkurenciu .. bol som pozriet Ccko v MB , Ccko ,super podvozok , perfekt dizajn aj ext ,aj interier, perfekt podvozok, trocha malo miesta na nohy.. ale nie je to filozofia , ktoru ja uznavam.. a potom som si powedal ,ze idem pozriet HONDU , predtym som bol zaryty JPN , tak som dosiel k predajcovi HONDY.. ten nemal ani predvadzacku accordu .. bola tam len jedna v showroome vo vybave sport , po facelifte.. tak som si sadol ,a bolo to .. proste clovek sadne do HONDY , a vie ze sedi v honde .. PERFEKTNE SEDACKY , nadherny interier (boze ,stara dobra e46, preco je ten BANGLE taky chumaj ) , super ergonomia, budiky , vsetko OK. kopec miesta .. som ocareny.. a cena ? perfekt.. musim si to poriadne premysliet
Appreciate 0
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT -5. The time now is 09:07 PM.




e90post
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
1Addicts.com, BIMMERPOST.com, E90Post.com, F30Post.com, M3Post.com, ZPost.com, 5Post.com, 6Post.com, 7Post.com, XBimmers.com logo and trademark are properties of BIMMERPOST