View Single Post
      10-29-2006, 12:48 PM   #18
Allex18
Lieutenant
Allex18's Avatar
Romania
23
Rep
462
Posts

Drives: E90 318I 2007 full
Join Date: Oct 2006
Location: Romania

iTrader: (0)

Garage List
nu cred ca o sa mai vina in decembrie ....sa va zic cum a fost prima oara am sunat la un dealer pe nume Bogdan Bezman si am facut configuratia masinei [ acceasi ca si acum numai ca fara lemn] si venea 31mii cam asa si l`am intrebat de vreo reducere si a zis ca nu ......ulterior am contactat alt dealer Adrian Dobrila [mi l`a recomandat un om ] si mi-a facut o reducere venea pre 28.807 e ..asa m-am bucurat f mult si am facut factura a doua zi trrebuia sa ii trimit niste chestii de la firma .....in fine a doua zi ma suna primu delear si cica ca ii este greata ca domnu Adrian dobrila [ al doilea dealer] in ciuda faptului ca mi`a facut reducere mi-a pus radio casetofonu bmw 174 e care defapt este gratis.....si mi`a spus ca i`ar da bine cu lemn la combinatia de piele lemon cu black..... si i`am spus dk imi ofera lemnu gratis si inca o reducere mai mare de 200-300e merg pe mana lui dk nu nu.... ca deja ma luase cu dureri de cap .....si a zis sa astept telu lui....si m`a sunat cu vesti bine lemnu gratis + 900e .....si mi`a spus ca celalat dealer adrian dobrila inlocuia la masinile standard ..... nu le facea de la 0......deci mai astept pana in ianuarie .....cam asa mai bine ca dk venea in decembrie o inscriam in decembrie si da mai bine dk vreau sa o vand 1.07 decat 12.06
nu mai pot modifca configuratia din pacate da asta e o sa pun eu un sistem ceva ..... mai am inca o intrebare
1) trecerea de la sistemu tractiune fata si 4motion la tractiune spate ......e nasoala ? ca am auzit tot felu de povesti ca iarna e nasol cu bmw....da vad ca asta nou [e90] are o gramada de controale [tractiune stabilitate frane in curbe si altele]


P.S ASTEPT POZELE :* ms anticipat
Appreciate 0