Thread: CZ-SK forum
View Single Post
      09-02-2009, 03:02 AM   #663
jofo
Enlisted Member
0
Rep
44
Posts

Drives: e90 320d
Join Date: Jan 2009
Location: prague

iTrader: (0)

Quote:
Originally Posted by BudVlad View Post
Od té doby co jsem vyměnil žárovky v angle eyes za GP Thunder mě 3x stavěli polcajti že nesvítím. Ve slunečním světle bílá barva AE není dobře vidět. Nechce se mi každou chvíli ukazovat policajtům všechny doklady a přesvědčovat je že svítím. Tak jsem vyměnil žárovky za Ultra Violet a doufám že jsou na slunci lépe vidět.
Ja som vam to tu hovoril, ze mozes mat AE GP Thunger, Predator Ice ale RD alebo co chces nikdy nenahradia denne svietenie...Ak chces denne svietenie cez AE musia tam byt bud tie UVcka alebo male xenonove agregaty HID AE a tie su fakt spicka. Sam mam RD ale porad kazdy ma preblikaval, ze nesvietim. Vzhladom na to ze som nemal hmlovky som si tam dorobil denne svietenie ktore sa automaticky zapina/vypina pri nastartovani motora. Samozrejme vo vnutri mam na to aj manualny vypinac pretoze denne svietenie by nemalo ist sucasne s normalnym nocnym svietenim (vid foto). Dnes uz mam doma nove hmlovky ale H11 LED si akurat idem objednavat. Vlad ty mas stale tie LED-ky v hmlovkach? Neodchadzaju ti pomalicky niektore LED-ky? Dik.
Attached Images
 
Appreciate 0