View Single Post
      11-29-2007, 01:24 AM   #11
BYZBYZ
Private First Class
BYZBYZ's Avatar
10
Rep
113
Drives: E90

iTrader: (0)

Quote:
Originally Posted by yakuza1986 View Post
haftasonları bahçeşehirdeyim. koçta okuorum ben de. beyaz e92 var bende. 3 gün oldu alalı şimdilik her şey orjinal. ebay den carbon ayna getirttim, bi de siyah böbrek ısmarlattım. onları takıcam inş. valla borusanda vardır ama pahalıdır diye düşünüorum. abi bunlar tek tip. senin dediğin m-teknik tampon herhalde. onu çok beğenmiorum. e-bay den de ısmarlamaktan çekintim büyük parça diye. gümrükte takılır diye düşünüorum. senin arkadaşın büyük parça getirrtti mi ebay'den? sorarsın tanıdıklarına sevinirim. Ayrıca yardımcı olabliceğim bi konu varsa herzman sen de sorablirsin.

saolasın kardeşim
FUR soyleyınce baktım belkı yardımcı olabılırım dıye
oncelkle e92 aldıgın ıcın bıkere tebrık edıyorum
bı de beyaz aldıgın ıcın tebrk edıyorm

EBAYde begendgın herhangı buyuklukte bır urunu getırebılıyorsun fakat bunların buyuklugune, elektronık olup olmamasıyla, vergılerıyle alakalı olarak topkapıda gumruk ıdaresı var orada depoda saklanabılıyor, boyle bırsey olursa paypal adresıne bır kagıt gelıyor, atıyorm 20 kgluk kargonuz topkapıda gelın teslım alın gıbı, gıdıorsun vergısını oduyorsun ve teslım alıyorsun. cok basıt bır olay.
ama bazı mallarında turkıyeye gırısı komple yasak yanı hıcbır sekılde teslım alamıyorsun, onların yedek parcayla alakalı olabılecegını zannetmıyorum zaten borusan da yurtdısından getırıyor vergısını odeyerek, sen de getırebılırsın gayet.

Ayrıca Aero parçalarla ilgili link koyuyorum yardımcı olucağına eminim:
E90 yanı 4 kapılı ıcın burda bır suru var E92 buldugumda da yazarm
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=69321

FUR M-paketten bahsetmıyor M pakette tek bır tercıhın var fakat modıfıye sırketlerının ozel uygulamaları var yanı belkı onlarca farklı aero parça var da tabıı kı hepsını ınternettn bulmak zor. Ama bız sana Breyton'u arastırmanı onerıyoruz Breytonun E92ler ıcın muthıs bır kiti ve jantları var ve turkıyede takan yoktur tek olur.
ınsalla yardımcı olur
Appreciate 0