View Single Post
      01-07-2008, 04:46 AM   #48
Chris.G
Banned
Chris.G's Avatar
Australia
105
Rep
3,120
Drives: 2011 LCI MSPORT X5 30d

iTrader: (0)

Quote:
Originally Posted by FUR65 View Post
bak guzel kardesim bilioyusunki bz TURK milletiyiz ve koyun olmadıımızı btn dunya gbi seninde arkadasların ve akrabaların bilio bzm basımıza kim gelirse gelsin bzi ne boka nede cehenneme surukleyebilir yani anlıcaın bz szin gbi herhangi bi ulkenin bagımsızlıgına yada sahip olduu varlıklara bok atmıoruz mesela İstanbulUMUZ gbi yani turklerin istanbulu gbi bnce sn ve snin gbiler boyle yaparak hç bi yere varamazsınız ve sz istesenizde bz izin wermeyiz. Riza ediorum bir dhaki sefere buraya yazı yazarken sadece ama sadece araba vb konular hakkında konus ayrıca sen ister Kurt ol ister Ermeni bnm ulkeme yani bnm canım kanım olan ve sizinde sülalenizin ekmek yediini bu guzel ulkemize herhangi bir laf olursa gercekten senin ne kadar aptal olduunu anlarım cunku bzm bi sorunumuz olsaydı daha dorusu siz Türkler için cok buuk bi problem olsaydınız bu zamana kadar kalmazdınız bile anlıyorsun dimi turkcen ne kadar kırık olursan ol bunu anlamıssındır herhalde hadi kendine dikkat et kolay gelsin...

Neh agliyorsun lan. Benim burda iyi Turk arkadasim bu konulari icin konustu benimle ve bende istedim anamak sizden ki bu mevzular dogru mu diye. Ermenileri sakina asaya koyma, Allah sizi oyle bir derd verir ki kendinizi oldurusunuz. Valayi iyki bu yazini gurdum, daha gecen gunu arkadasim bana soylemisdi ki aptalar geliyorum demezler, gelirler Good luck with your studies, basics are important!

Last edited by Chris.G; 01-07-2008 at 06:07 AM..
Appreciate 0