View Single Post
      05-02-2009, 11:55 AM   #46
eXiDe
New Member
eXiDe's Avatar
Poland
0
Rep
10
Posts

Drives: E90 320d
Join Date: Jan 2009
Location: Poland/Lublin

iTrader: (0)

Quote:
Originally Posted by Patrys View Post
Z tego co wiem to fakt, ze xenony reguluja sie same dotyczy np. obciazenia auta, np. gdy w bagazniku mamy duzo towaru to xenony autmatycznie obnizaja sie zeby nie oslepiac innych.
Natomiast tak czy inaczej wymagaja regulacji.

U mnie jak wlacze auto to przez chwile sie ustawiaja same, a potem swieca dosyc wysoko moim zdaniem. Nie moge teraz zdjecia zrobic, bo jestem w delegacji, ale jak jade ulica to widze po znakach ze swieca wysoko.
Sporadycznie mam wrazenie, ze ktos mi mignie z tego powodu, ale to bardzo rzadko.

A no właśnie, z tym ustawianiem po włączeniu też mam jakiś problem, lewa soczewka idealnie się porusza dół-góra, natomiast prawa robi co chce, najpierw w lewo później do góry i w prawo, jak się okazało kwestia ponownego zaprogramowania, miałem wymieniany sterownik odpowiadający za działanie 'skrętne' w prawej lampie. Po wymianie modułu trzeba było zaprogramować całość (ech ta elektronika) ale wyskoczył jakiś błąd i cały proces nie zakończył się pozytywnym rezultatem. A co lepsze komp. serwisowy się spieprzył także czekam, aż naprawią kompa i wracam do serwisu na ponowne programowanie. Jak już będę miał porządek od strony elektronicznej, ustawią mi światełka jak należy bo teraz ustawiłem sobie na 'ścianie' i niby nikt nie mruga w nocy to chyba jest dobrze.

Pzdr.
Appreciate 0