View Single Post
      01-29-2008, 07:59 AM   #92
FUR65
Second Lieutenant
FUR65's Avatar
18
Rep
214
Drives: E90 320d

iTrader: (0)

Garage List
2008 E90 320d  [0.00]
Quote:
Originally Posted by kemiksiz View Post
Whats the aim off the topic.. ? or 2-3 person own the topic and they are acting like ..?

Or what about those KÜFÜRs? Türklüğünüzü gösterecekseniz adam gibi gösterin, ben şahsen hiçbi ulkenin topiginde bunları görmuyorum, anaların ruhların bilmem naapmasına kadar.. Kafası calısan insan bukadar cok gaza gelip de kendini kötü duruma dusurmez..

Biz de Türküz, sonuna kadar savunuruz ama bu ne böyle.. Ana avrat dümdüz gidiyor iki kişi cıkmış..

düşünmeden, içgüdüsel hareket ettikce bizden daha bi halt olmaz.. Şu topigin rezilligine bak.. Resmen utandım bir turk olarak, işallah herkes bi şekilde tercüme ettirmemiştir burada yazanları da rezil oldugumuz adam sayısı cok fazla olmaz..
bak guzel kardesim oncelikle ne sen bnm kım olduumu biliosun nede ben snin ama her kim olur ol her ne kadarda biz haksız olursak olalım bize akıl vermek sana dusmez biz zaten anamızdan babamızdan alacagımız kadar akıl almısız ayrıca sen yazılanları okumamıssın galiba ki boyle diosun herif bize amcık diyo bizmi baslattık lan bunu ki boyle atıp tutuosun ayrıca bnm insanlarım her ne kadar yanlıs da davransa sonuc olarak amcık demeye kimsenin hakkı yok. Bide sey yazmıssın baska forumlarda gormuorum gormezsın tabı cunku bu forum TURK forumu o yzden herkes bzi sevmediii gbi bzmde herkesi sevmemiz gerekmio forumu ben actım cnku bu sitedeki gercek TURK arkadaslarımızı bir araya toplamak belki bazı gunler bulusabileceimiz organizasyonlar yaratmaktı ama bu ACMILAN gbi herifler yuzunden forumumuz bu hale geldi gerci sana acıklama yapmaya gerek duymuorum ayrıca kafa calısması ulkesine kufur edilen bi adamın karsılık vermemesi ise senin gbi akıllı olacaıma ulkesi icin canını vermeye hazır sehitlerimizin hakkını savunan bu ulkeyi bize emanet edenlerin ruhlarını rahat ettirmenin dogru oldugunu ve onları unutturmamak icin elinden gelen hersei yapacak bir APTAL olmayı tercih ederim anlıyosun diilmi.Birsey dha var o da sen herhalde bizim yazdıımız yazıları yazcak kadar hersei goze alcak kadar biri degil tam tersi bana dokunmayan yılan bin yasasın kafasındasın yani ulkene kufur etsinler ulkene laf atıp sacma sapan seylerden dolayı suclasınlar mesela Hrant Dink gbi ama bunlara sessiz kal hahahahahaha boyle bi TURK yada bu kadar rahat bi insan dha hic gormemistim. Sana akıl verdiysem yanlıs anlama kimseye akıl vermeye ihtiyacım yok ama sadece bazı degerlerimizi hatırlatmak ve zamanla milliyetcilik kavramını yitirmeye baslayan insanlarımız icin ne kadar uzuldugumu anlatmak istedim. Hadi kendine iyi bak... Kufur hakedene adamlık da haketmis olana layıktır. Yani anlıcaın adamlıgı senden ogrencek halmiz yok.
Appreciate 0