E90Post
 


Coby Wheel
 
BMW 3-Series (E90 E92) Forum > BMW E90/E92/E93 3-series General Forums > Regional Forums > Europe (Continental) > CZ-SK forum



Reply
 
Thread Tools Search this Thread
      12-31-2008, 12:12 PM   #397
Martyn335Ci
Private First Class
Martyn335Ci's Avatar
15
Rep
177
Posts

Drives: BMW 335i coupe Crimson Red
Join Date: Dec 2008
Location: Czech Republic

iTrader: (1)

Quote:
Originally Posted by Duffy_SK View Post
ja viem co to je . je to aeropaket predny podnaraznik ,a ano presne TEN je na predaj. takisto mam na predaj predny M technik naraznik ,zavadzia mi v garazi

btw , 19" BBS CH predane
Huh koukam co tady je zastupcu ze srdce Evropy
Toz vas zdravim chlapi a rovnou otazka na Duffyho - co to je "par korun" za ten aero spoiler?
Appreciate 0
      01-01-2009, 08:40 AM   #398
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

Quote:
Originally Posted by Martyn335Ci View Post
Huh koukam co tady je zastupcu ze srdce Evropy
Toz vas zdravim chlapi a rovnou otazka na Duffyho - co to je "par korun" za ten aero spoiler?
zdraviiimm ,

vsetko naj do noveho roka ..

martyn: je strieknuty na bielo , absolutne bez poskodenia .. cena , co ja viem 5000Skk= 166EUR

M technik predny naraznik bez ladviniek - 4000skk= 133EUR
__________________
Appreciate 0
      01-01-2009, 10:26 AM   #399
Martyn335Ci
Private First Class
Martyn335Ci's Avatar
15
Rep
177
Posts

Drives: BMW 335i coupe Crimson Red
Join Date: Dec 2008
Location: Czech Republic

iTrader: (1)

Quote:
Originally Posted by Duffy_SK View Post
zdraviiimm ,

vsetko naj do noveho roka ..

martyn: je strieknuty na bielo , absolutne bez poskodenia .. cena , co ja viem 5000Skk= 166EUR

M technik predny naraznik bez ladviniek - 4000skk= 133EUR
Ceny rozhodne super, ale nechapu proc je Mtech levnejsi nez aero? aero je preci jen lizatko a mtech je celej naraznik, neni? nemas ty ceny naopak? kazdopadne se urcite domluvime, zatim mi to zamluv oki a posli mi prosim prosim nejake fotky - mpucherna@yahoo.com.au, odkud jsi konkretne - byl bys schopen to nejak dostat - po nekom poslat do cr? Idealne Praha samo lol) ja se zatim rozhoupu jestli aero nebo mtech hehe.. je to tady tento ze? http://www.garaget.org/?car=92734&image=1172879 bez toho lizatka samo..
Jo a zadni neco bys nemel?
Appreciate 0
      01-01-2009, 10:28 AM   #400
Martyn335Ci
Private First Class
Martyn335Ci's Avatar
15
Rep
177
Posts

Drives: BMW 335i coupe Crimson Red
Join Date: Dec 2008
Location: Czech Republic

iTrader: (1)

Jinac chlapi stastnej novej vsem samo
Jo jeste dotazek - jak casto menite olej? Verite tech 25tis km? Me se to zda silene dlouho, tim spis kdyz tady ctu jak menej olej po 5tis mil..
Appreciate 0
      01-01-2009, 01:33 PM   #401
BudVlad
Old Geezer
BudVlad's Avatar
Czech_Republic
356
Rep
1,193
Posts

Drives: 08 E92 N53B30
Join Date: Jul 2007
Location: Budweis

iTrader: (0)

Garage List
2008 E92 N53B30  [10.00]
Taky všechno nejlepší do Nového roku. Já jsem olej ještě neměnil, ale také se mi to nezdá.

BTW Prodal jsem můj hliníkový strut bar na Slovensko (do Ružomberoka) a poštovné stálo 250 Kč.
__________________
Appreciate 0
      01-01-2009, 03:31 PM   #402
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

M tech cely predny naraznik bez ladviniek je preto lacnejsi, lebo je troska poskrabany , a su troska znicene cudliky na ladvinky. ale nic hrozne . aj tak ho treba pripravit na striekanie , takze mas to jedno. aeropodnaraznik chcem predat len na 50% .
zadny naraznik xces aky ? M technik ? lebo mozno by som predal moj CF diffuser aj s 4" koncovkami na 335i do M koveho narazniku . takto :

takze predavam zadny CF diff + koncovky do M tech narazniku a predny M tech naraznik .
__________________
Appreciate 0
      01-02-2009, 04:48 AM   #403
Martyn335Ci
Private First Class
Martyn335Ci's Avatar
15
Rep
177
Posts

Drives: BMW 335i coupe Crimson Red
Join Date: Dec 2008
Location: Czech Republic

iTrader: (1)

Tak ja to stejne budu lakovat takze je mi jedno ze je poskrabany.. Ok tak vezmu ten Mtech, jen musime nejak vymyslet dopravu? Odkud presne jsi ze bych se poptal jestli nekdo nejezdi s dodavkou treba nebo tak aby to privezl - postou se mi moc nechce, buhvi jak by dopadl A penize bud predem na ucet - ty jsi chodil i na autohificlub ze, tak doufam ze ti muzu verit nebo pokud by nejakej tvuj clovek jezdil SVK - Praha tak pri predani..
Jinac je tedy kompletni - mrizky, mlhovky, ostrikovace predpokladam? A ty ledvinky tam jdou z normalniho narazniku, ze? Btw proc se ho zbavujes - co mas na aute tedko?
Ad ten zadek - rad bych mtech taky - ale az ho sezenu tak urcite poresim CF diff + quad laufy, takze ten tvuj difuzor asi ne, myslel jsem jestli nemas celej naraznik
Appreciate 0
      01-02-2009, 07:27 AM   #404
BudVlad
Old Geezer
BudVlad's Avatar
Czech_Republic
356
Rep
1,193
Posts

Drives: 08 E92 N53B30
Join Date: Jul 2007
Location: Budweis

iTrader: (0)

Garage List
2008 E92 N53B30  [10.00]
Také jsem sháněl M zadní nárazník. Když jsem objednával auto, objednal jsem M paket bez aerodynamického paketu. Myslel jsem, že na eBay seženu lepší z CF. Teď toho lituji. Koupil jsem CF přední spliter, ale sundám ho a budu tam dávat jiný předek. Na UK eBay prodává BMStyling (http://stores.ebay.co.uk/BMStyling-EN8-7NY ) použitý M zadní nárazník za ₤130. Nepodařilo se mi ho ale přesvědšit aby ho poslal do Česka. Koupil jsem jiný nárazník, dám ho na auto na jaře až tam dám od Eisenmann guad exhaust.
Attached Images
 
__________________
Appreciate 0
      01-02-2009, 08:28 AM   #405
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

Quote:
Originally Posted by Martyn335Ci View Post
Tak ja to stejne budu lakovat takze je mi jedno ze je poskrabany.. Ok tak vezmu ten Mtech, jen musime nejak vymyslet dopravu? Odkud presne jsi ze bych se poptal jestli nekdo nejezdi s dodavkou treba nebo tak aby to privezl - postou se mi moc nechce, buhvi jak by dopadl A penize bud predem na ucet - ty jsi chodil i na autohificlub ze, tak doufam ze ti muzu verit nebo pokud by nejakej tvuj clovek jezdil SVK - Praha tak pri predani..
Jinac je tedy kompletni - mrizky, mlhovky, ostrikovace predpokladam? A ty ledvinky tam jdou z normalniho narazniku, ze? Btw proc se ho zbavujes - co mas na aute tedko?
Ad ten zadek - rad bych mtech taky - ale az ho sezenu tak urcite poresim CF diff + quad laufy, takze ten tvuj difuzor asi ne, myslel jsem jestli nemas celej naraznik
ahoj .
mam jedneho kamarata , ktory ide zajtra do prahy , bohuzial samu tam asi ten naraznik nepodari dat. nejako to poriesime .

naraznik nie je komplet , je to iba holy plast, bez hmloviek , ladviniek , bez vsetkeho . ano ladvinky pasuju vsetky . nafotim ho presne ako vyzera, nafotim presne poskodenia , ktore na nom su. ja nie som ziadny 18r ojebavac,chodil som na autohificlub.cz a vela veci som kupil stade aj predal a bez jedineho problemu . dnes sa ho spytam na m technik
__________________
Appreciate 0
      01-03-2009, 02:37 AM   #406
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

kamos by ten naraznik zobral , chcel by si ho ? musis sa rychlo rozhodnut , lebo uz zajtra rano vyraza, musime ho tam skusit napasovat ci vojde a tak. hm ?
__________________
Appreciate 0
      01-03-2009, 04:53 AM   #407
Martyn335Ci
Private First Class
Martyn335Ci's Avatar
15
Rep
177
Posts

Drives: BMW 335i coupe Crimson Red
Join Date: Dec 2008
Location: Czech Republic

iTrader: (1)

Uff tak to zatim nech jeste - dopravu vymyslime vzdycky to myslim ze nebude problem, uz jsem takhle kupoval z SVK vic veci i velkych a vzdy se nasla dobra duse ktera privezla ale naraznik pravda bude vetsi orisek..
Kazdopadne co tedy vsechno mam zkusit posehnat aby to bylo komplet? - mlhovky, mrizky?, ostrikovace? Jsou tam nejake vyztuhy nebo takove veci potreba? Udelej mi prosim fotecky a ja pisnu memu dvornimu dodavaci BMW stuff.. I kdyz tyhle kravinky by nemusely byt drahe ani u BMW coz..
Appreciate 0
      01-07-2009, 04:01 PM   #408
jofo
Enlisted Member
0
Rep
44
Posts

Drives: e90 320d
Join Date: Jan 2009
Location: prague

iTrader: (0)

320d rady zaciatocnikovi...

Zdravim,
Tak som sa prave dostal k svojmu prvemu bavoru... Vzdy som bol zaryty VW-pozitiv ale nakoniec som presedlal... Mam strasne vela otazok a snad sa niekto podeli o svoje skusenosti..Takze mam 2005 e90 320d 177PS 90tis. km. Co sa tyka motoru predpokladam comon rail. Pri kolko km tam treba robit rozvody ak vobec? Je na nieco ten motor nachylny(praskanie hlav, ojnice, nafta, turbo, trysky, doporucuje sa zahrievat na volnobeh, etc...)? Oplati sa na take auto zadovazit vlastna diagnostika? Dakujem
Appreciate 0
      01-08-2009, 09:45 AM   #409
BudVlad
Old Geezer
BudVlad's Avatar
Czech_Republic
356
Rep
1,193
Posts

Drives: 08 E92 N53B30
Join Date: Jul 2007
Location: Budweis

iTrader: (0)

Garage List
2008 E92 N53B30  [10.00]
Quote:
Originally Posted by jofo View Post
Zdravim,
Tak som sa prave dostal k svojmu prvemu bavoru... Vzdy som bol zaryty VW-pozitiv ale nakoniec som presedlal... Mam strasne vela otazok a snad sa niekto podeli o svoje skusenosti..Takze mam 2005 e90 320d 177PS 90tis. km. Co sa tyka motoru predpokladam comon rail. Pri kolko km tam treba robit rozvody ak vobec? Je na nieco ten motor nachylny(praskanie hlav, ojnice, nafta, turbo, trysky, doporucuje sa zahrievat na volnobeh, etc...)? Oplati sa na take auto zadovazit vlastna diagnostika? Dakujem
Vítej na tomto foru. S dieslem ti ale neporadím. Zkus se zeptat na českém BMWklubu. Jestli máš rád sportovní jízdu oceníš zadní náhon a to jak bavorák sedí na silnici.
Attached Images
 
__________________
Appreciate 0
      01-09-2009, 02:17 AM   #410
jofo
Enlisted Member
0
Rep
44
Posts

Drives: e90 320d
Join Date: Jan 2009
Location: prague

iTrader: (0)

fakt je to super!

Quote:
Originally Posted by BudVlad View Post
Vítej na tomto foru. S dieslem ti ale neporadím. Zkus se zeptat na českém BMWklubu. Jestli máš rád sportovní jízdu oceníš zadní náhon a to jak bavorák sedí na silnici.
Ten zadny nahon to je balada! Vcera som vypol to DTC a poriadne som sa vyblbol na parkovisku na takom primrznutom snehu....Ale zatial neviem vypnut ESP(ak sa to vobec da) takze to hodne korigovalo, ale i tak to nestihalo.....Fakt som nadseny!!!
Appreciate 0
      01-09-2009, 07:04 AM   #411
Martyn335Ci
Private First Class
Martyn335Ci's Avatar
15
Rep
177
Posts

Drives: BMW 335i coupe Crimson Red
Join Date: Dec 2008
Location: Czech Republic

iTrader: (1)

Quote:
Originally Posted by jofo View Post
Ten zadny nahon to je balada! Vcera som vypol to DTC a poriadne som sa vyblbol na parkovisku na takom primrznutom snehu....Ale zatial neviem vypnut ESP(ak sa to vobec da) takze to hodne korigovalo, ale i tak to nestihalo.....Fakt som nadseny!!!
ESP vypnes kdyz podrzis DTC cudl 5 sec..
Gratulace k E90!
Appreciate 0
      01-09-2009, 07:48 AM   #412
BudVlad
Old Geezer
BudVlad's Avatar
Czech_Republic
356
Rep
1,193
Posts

Drives: 08 E92 N53B30
Join Date: Jul 2007
Location: Budweis

iTrader: (0)

Garage List
2008 E92 N53B30  [10.00]
Quote:
Originally Posted by jofo View Post
Ten zadny nahon to je balada! Vcera som vypol to DTC a poriadne som sa vyblbol na parkovisku na takom primrznutom snehu....Ale zatial neviem vypnut ESP(ak sa to vobec da) takze to hodne korigovalo, ale i tak to nestihalo.....Fakt som nadseny!!!
Vypnutím DTC se zároveň vypne Dynamic Stability Kontrol. Oba systémy pracují součastně snížením výkonu a přibržděním kol. Kontrola prokluzu pomocí mechanického LSD je účinnější, ale podstatně dražší. Dost lidí si na tomto foru stěžovalo, že LSD na BMW je drahý a některá japonské auta (Nissan) ho mají v základní výbavě. Jde ale o to, že BMW používá mechanický systém, zatímco Nissan používá viskózní LSD. Viskózní systém je jednoduší, méně účinný a kromě toho po nějaké době úplně nefunkční. Takže elektronický systém je pro normální provoz optimální. Já jsem měl mechanický LSD jen na závodním autě, tam je důležitý protože v zatáčkách se odlehčuje vnitřní kolo a docházelo by k prokluzu.
__________________
Appreciate 0
      01-09-2009, 09:41 AM   #413
kaco
Registered
0
Rep
4
Posts

Drives: e46 m3
Join Date: Sep 2008
Location: SVK MT

iTrader: (0)

ahojte chlapy ... som tu dajme tomu novy ... dostal ma sem, kto iny ako, duffač ... zatial e9x nemam, ale silno spekulujem ...

911T: nebol si nahodou skusat moje qp este minuly rok (cierne e46 330ci) ????

inak pekny den a vsetko dobre v novom roku ...


kačo
Appreciate 0
      01-09-2009, 10:55 AM   #414
Martyn335Ci
Private First Class
Martyn335Ci's Avatar
15
Rep
177
Posts

Drives: BMW 335i coupe Crimson Red
Join Date: Dec 2008
Location: Czech Republic

iTrader: (1)

Quote:
Originally Posted by kaco View Post
ahojte chlapy ... som tu dajme tomu novy ... dostal ma sem, kto iny ako, duffač ... zatial e9x nemam, ale silno spekulujem ...

911T: nebol si nahodou skusat moje qp este minuly rok (cierne e46 330ci) ????

inak pekny den a vsetko dobre v novom roku ...


kačo
Jak jezdi 330Ci? ja mam jeste porad svoji "starou" cernou, nemohl jsem si ji vynachvalit, paradni auticko ale e92 je preci jenom jine kafco..
Btw kdyby jste vedeli o nekom kdo by ji chtel tak samo prodavam - viz.
http://www.sportovnivozy.cz/index.ph...pg#zalozkaFoto
Appreciate 0
      01-10-2009, 05:01 AM   #415
kaco
Registered
0
Rep
4
Posts

Drives: e46 m3
Join Date: Sep 2008
Location: SVK MT

iTrader: (0)

Quote:
Originally Posted by Martyn335Ci View Post
Jak jezdi 330Ci? ja mam jeste porad svoji "starou" cernou, nemohl jsem si ji vynachvalit, paradni auticko ale e92 je preci jenom jine kafco..
Btw kdyby jste vedeli o nekom kdo by ji chtel tak samo prodavam - viz.
http://www.sportovnivozy.cz/index.ph...pg#zalozkaFoto
330ci je diabol ... robi mi stale vacsiu a vacsiu radost, ale akonahle som ho prepisal na tatka spekulujem co dalej... tatko chce e60 M5 a ja by som mohol tiez omladit, ale nechce sa mi opustit toto qp

verim, ze e92 je radost ... a aj je nadherna ... velmi

no uvidime, sef ma stale drazdi s e92 M3 od Hamanna ... ako zatial financne mimo mna, ale nadherna je ... ma tam sedacky BMWPerformance, coilovery KW v3. co viem ... no a detaily od uja Hammana
Attached Images
 
Appreciate 0
      01-10-2009, 01:31 PM   #416
Duffy_SK
e92 lover
Duffy_SK's Avatar
51
Rep
813
Posts

Drives: e92
Join Date: Feb 2006
Location: Europe

iTrader: (1)

nato ze ma kw3 , tak nejako nizko nie je .
e92 sa teraz daju kupit za pekne prachy , ak by si ponukol dobru cenu , predam ti moju e92

co sa tyka 320d , klasika, treba byt ohladuplny k turbam , tankovat dobru naftu , menit olej filtre ( AJ VZDUCHAC!!!) , ktory ti v original servise vymenia tak po 80.000km , co pre dizel moc dobre neni .. takze tak
__________________
Appreciate 0
      01-11-2009, 12:56 PM   #417
Martyn335Ci
Private First Class
Martyn335Ci's Avatar
15
Rep
177
Posts

Drives: BMW 335i coupe Crimson Red
Join Date: Dec 2008
Location: Czech Republic

iTrader: (1)

Vyskubni mu z te M3 sedacky a posli me, prosiiiim BMW performance sicny jsou uzasny..
Appreciate 0
      01-15-2009, 02:59 AM   #418
jofo
Enlisted Member
0
Rep
44
Posts

Drives: e90 320d
Join Date: Jan 2009
Location: prague

iTrader: (0)

Quote:
Originally Posted by Duffy_SK View Post
nato ze ma kw3 , tak nejako nizko nie je .
e92 sa teraz daju kupit za pekne prachy , ak by si ponukol dobru cenu , predam ti moju e92

co sa tyka 320d , klasika, treba byt ohladuplny k turbam , tankovat dobru naftu , menit olej filtre ( AJ VZDUCHAC!!!) , ktory ti v original servise vymenia tak po 80.000km , co pre dizel moc dobre neni .. takze tak
Zdravim, neda sa niekde stiahnut nejaky podrobny manual v anglictine? Stiahol som jeden v nemcine ale ten mi pripada az moc jednoduchy aj ked je tam toho hodne. Chcel by som vediet napr. kde je naftovy filter. A co sa tyka vzduchaca ma zmysel dat tam bud sportovu sisku KN alebo vlozku KN?
Appreciate 0
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT -5. The time now is 11:06 AM.




e90post
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
1Addicts.com, BIMMERPOST.com, E90Post.com, F30Post.com, M3Post.com, ZPost.com, 5Post.com, 6Post.com, 7Post.com, XBimmers.com logo and trademark are properties of BIMMERPOST